Jak jsem poznal vaši matku - postavy

    Hlavní postavy seriálu Jak jsem poznal vaši matku - HIMYM :)

FryTed Mosby má mladší sestru, která vždy něco provede a dříve pracoval jako architekt v několika společnostech a také se zkoušel postavit na své vlastní nohy s jeho vlastní fimou mosbius designs, ale to mu moc nevyšlo. Teď pracuje na univerzitě jako profesor jednoho volitelného předmětu o architektuře. Ted od začátku bydlí ve stejném bytě ve kterém ze začátku bydlel s Marshallem a nyní ho vystřídala jeho expřítelkyně a kamarádka Robin. V jednom z dílů si Ted dokonce koupí polorozpadlou barabiznu s tím, že ji jednoho dne přestaví a bude to jeho nový domov pro jeho budoucí rodinu. Ted stále hledá svojí spřízněnou duši a už se nemůžu dočkat až potká tu onu se žlutým deštníkem :) 

FotoMarshall Eriksen je nejmenší z jeho početné rodiny. Studoval právnickou fakultu a poté co ji úspěšně dokončil, tak začal pracovat s Barneym v GNB (gigantická národní banka). Avšak jeho sen od začátku byl, pracovat pro podporu a záchranu naší planety u jedné neziskové organizace s jeho vzorem. Marshall je od vysoké školy stále s jednou a tou samou ženou a tou je samozřejmě Lily. Občas to mezi nimi zaskřípalo a měli i nějakou tu pauzu, ale teď je mezi nimi vše v pořádku a čekají spolu dítě. Marshall se přestěhoval od Teda po tom co si s Lily koupili svůj vlastní byt na sídlišti v POVĚČISODVOD (po větru čističky odpadních vod) a dokonce mají i trochu křivou podlahu. A také dostali od Lilyiných prarodičů dům.

FotoLily Aldrin pracuje jako jedna z učitelek v mateřské školce. Je žena Marshalla Eriksena a čekají spolu nyní dítě. Lily jaksi nemá ráda svého otce, protože podle ní ji vždy řadil na druhé místo a věnoval se spíše vymýšlením nových deskových her. Lily dokáže být i pěkná mrcha a když si něco usmyslí tak to také udělá. Když si Barney chce s někým popovídat o důvěrnostech, tak jde vždy za Lily.

FotoBarney Stinson má jednoho bratra, který je černý, takže určitě nemají společného otce. Barney se snažil v některém z dílů najít svého pravého otce, což se mu také povedlo. Barney se ve skoro každém dílu snaží někoho zbalit a vždy na to používá své zaručené metody a zkouší také něco nového a vše si zapisuje do svého deníku. Barney pracuje v GNB, kde s ním pracoval také Marshall a jednu chvíli také Ted. Barney za každé situace nosí oblek a dokonce spí i v pyžamu, které jako oblek vypadá, protože co kdyby. Nikdy nevíte kdo vám uprostřed noci zazvoní na byt. Jeho oblíbeným sportem je Laser Game a neustále se sázení :)

FotoRobin Sherbatsky pochází z Kanady a je vychovaná pomalu jako kluk. Proto se tak i jmenuje. Robin může být i chlapecké jméno a vše jen kvůli tomu, že chtěl její otec syna. Robin je velmi atraktivní a Ted se jednoho večera do ni zamiluje a hnedka jí to samozřejmě i vyklopí a Robin ho okamžitě odkopne. Robin má v bytě nekolik psů a dělají ji společnost do doby než se přestěhuje místo Marshalla k Tedovi. Robin pracovala jako reportérka v metro news one a poté si našla jinou práci, kde má svoji ranní show. Robin měla také své tajemství, kdy byla mladou kanadskou popovou hvězdou a díky tomu se také bojí chodit do obchodních domů.


jak jsem poznal vaši matku himym - všechny díly a série zde online

Jak jsem poznal vaši matku himym česky ke zhlédnutí zdarma